Kde se nacházíte : Úvod » Servis
Servis
 

V létě roku 2012 jsem udělal zásadní rozhodnutí vedoucí ke zlepšení kvality mých služeb a k rozšíření služeb. Toho času jsem navázal kontakt s firmou VANCL, která je obchodním zástupcem celosvětové špičky na trhu servisních zařízení pro úpravu lyží a snowboardů MONTANA. Švýcarská firma MONTANA  je leaderem v oblasti vývoje, výroby a prodeje servisních strojů, s jejichž zařízeními se můžete setkat skoro ve všech zemích světa.

Po několika jednání, školení a technického zaškolení jsem se stal AUTORIZOVANÝM SERVISEM FIRMY MONTANA. Má současná certifikace je s označením BASIC s tímto servisním vybavením.

Pevně doufám, že budete s mou prací spokojeni a budete se ke mně rádi vracet.

Kořínek Martin

 

VYBAVENÍ
 

Jedná se o označení skupiny ski servisů, jejichž strojní vybavení umožnuje základní servis lyží a snowboardů na manuálních strojích MONTANA. Základní sestava strojů MONTANA 3S umožňuje předbroušení skluznice na brusném pásu, opravu skluznice formou zpětného zatavení, finální broušení skluznice na širokém brusném pásu Trizact s přítlakem, úhlování boční hrany, odklon spodní hrany – tunning pomocí tunningových kamenů, impregnace skluznice – vosková lázeň.

Brusný pás Trizact – diamantový pás odstraňuje zbytkový chlup ze skluznice po broušení na brusném pásu – lepší kluzná vlastnost.

Sestava manuálních strojů MONTANA 3S - LC SNBIII, HTT 2D (3D nebo HTT 2000, Tuning Master, MCS 2000), Hot Waxer (Wax Master), Extruder Monty jsou zárukou dobře připravených lyží a snowboardů s důrazem na funkčnost hrany – správné naúhlování. Pro účely závodního servisu nenabízí finální broušení na kameni – finální strukturu.

Servis pod označením Basic service station je zárukou dobré funkčnosti lyží a snowboardů.

 

Svůj skiservis jsem pro letošní sezonu 2012/2013 vybavil těmito stroji MONTANA:

A             MONTANA SNOWBOARD B/V/SK – široký brusný a leštící pás, s přítlakem, s bočním broušením

B             MONTANA FLUID WAXER – mazačka se širokým válcem

C             MONTANA HTT-2D-FINISH – brusné kameny pro úhlování boční hrany (pro závodní servis) a tunning spodní hrany

D             DMG 2000 - seřizovačka vázání s tiskovým záznamem (potvrzením)